1. Dziś kończy się okres wielkanocny. O godz. 12.00 Msza św. prymicyjna ks. Dominika Wacław. Serdecznie zapraszamy. Polecajmy ks. Dominika Bożej Opatrzności.
  2. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 6.30, 9.00 i 18.00. O godz. 17.45 nabożeństwo ku czci św. Stanisława B.M. - patrona naszej parafii.
  3. We wtorek wspomnienie św. Barnaby Apostoła. Jest to drugi wtorek miesiąca a zatem Msza św. z posługą modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie o godz. 19.00.
  4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS prowadzona przez Wspólnotę INSPJ.
  5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to jednocześnie 13 dzień miesiąca a więc wieczór fatimski. Mszy św., homilii i nabożeństwu przewodniczyć będzie ks. dr Sławomir Jeziorski liturgista z WSD. W tym dniu towarzyszy nam intencja modlitewna o świętość w życiu kapłanów.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Na Mszy św. o godz. 9.00 modlimy się w intencji pracowników i emerytów Zakładu Zapel Boguchwała.
  7. Biskup Jan Wątroba powołał Fundację Pomagam bo Kocham im. bł. ks. Władysława Findysza, która ma za zadanie wspieranie osób uzależnionych, współuzależnionych i  ich rodzin. Siedziba Fundacji mieści się w budynku Kurii Diecezjalnej, pokój 23.
  8. Ogłoszenia społeczne: Burmistrz Boguchwały i MCK zapraszają na Dni Boguchwały w dniach 8 i 9 czerwca na Rynku Miejskim.
  9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje pod intrygującym tytułem art. Duch Święty mówi przez żonę oraz Płyta CD z Pierwszej Pielgrzymki Jan Pawła II do Ojczyzny. Niedziela zaprasza do art. Śladami Jana Pawła II - wywiad z Marcinem Pośpieszalskim oraz z życia naszej diecezji.
  10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu dbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Sportowa blok nr 2 cały.
  11. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionej Dnia Pańskiego.