1. Dziś gościmy w naszej wspólnocie kapłana z parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki gdzie powstaje nowa świątynia. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na pomoc w tej budowie. Dziękujemy naszym wiernym za niezawodną ofiarność.
 2. Uroczyste zakończenie roku szkolnego w środę 19 czerwca.
  Msze święte dla dzieci i młodzieży:
  - Szkoła Podstawowa im. Gen. Stanisława Maczka w Boguchwale o godz 8.00.
  - Szkoły z oddziałami dwujęzycznymi w Boguchwale o godz. 9.30.
 3. W czwartek 20 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Porządek Mszy: 7.00, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy o godz. 10.30 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Prosimy o przygotowanie ołtarzy w następujących miejscach:

I - ołtarz skrzyżowanie ul. Przemysłowej z ul. Kopernika - mieszkańcy ulicy Kopernika

II - ołtarz ul. Wojska Polskiego ok nr 10 - połowa mieszkańców tej ulicy

III - ołtarz przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Sportową - mieszkań z ul. Sportowej Domy

IV - ołtarz w połowie ul. Przemysłowa - druga część ul. Wojska Polskiego

W zakrystii u siostry prosimy odebrać banery na ołtarze. Rodziców prosimy o przygotowanie swoich dzieci z kl. III i IV w strojach komunijnych, młodsze dziewczynki do sypania kwiatów a chłopców w komżach do dzwonienia. Grupy parafialne prosimy o przygotowanie feretronów w porozumieniu z siostrą. W oktawie Bożego Ciała codziennie procesja eucharystyczna wokół świątyni.

 1. W Uroczystość Bożego Ciała tradycyjnie zapraszamy na Koncert "Jednego Serca Jednego Ducha" w Parku Sybiraków w Rzeszowie. Rozpoczęcie o godz. 19.00. Wstęp wolny. Z parkingu przy kościele o godz. 17.45 wyjedzie autokar a następnie przywiezie uczestników. Przejazd jest bezpłatny. Warto skorzystać, ponieważ przy placu koncertowym z powodu dużej ilości uczestników trudno jest o miejsce parkingowe. Koncert będzie transmitowany ok. godz. 20.15 przez TV Trwam i w Internecie jednegoserca.pl
 2. Zapraszamy do udziału w II Marszu Świętości Małżeństwa i Rodziny. Marsz jest okazją do modlitwy, świadectwa w obronie życia i podstawowych wartości oraz dobrej zabawy z licznymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Dzień Świętości Rodziny odbędzie się w niedzielę 23 czerwca o godz. 14.00 z kościoła św. Jadwigi. Szczegóły na https://dzienswietoscirodzin.pl/
 3. W sobotę 22 czerwca Festiwal Wiary w Hali na Podpromiu w Rzeszowie. Rozpoczęcie o godz. 9.00 w programie: m.in. katecheza, uwielbienie, Eucharystia, modlitwa wstawiennicza, taniec i śpiew.
 4. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje art. Ciemna strona internetu oraz Wola nieba - o przerwanej karierze, chorobie syna i zaufaniu mówi Marek Citko. Niedziela zaprasza do art. Dzieją się cuda oraz Arystokrata ze schroniska
 5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, z bloku nr 2 z ul. Sportowej, które w minionym tygodniu dbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Sportowa blok nr 4 cały.
 6. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionej Dnia Pańskiego.