1. Od tej niedzieli zmiana wieczornej Mszy z godz. 18.00 na godz. 19.00 (tylko w niedzielę), aby umożliwić wiernym z racji wakacji w późniejszej godzinie uczestnictwo we Mszy św. Zmiana obowiązuje tylko w okresie wakacji.
 2. W poniedziałek o godz. 17.45 nabożeństwo ku czci św. Stanisława B.M. Patrona naszej parafii.
 3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS. Po zakończeniu adoracji o godz. 19.30 spotkanie parafialnego Zespołu Caritas.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w tygodniu przed Mszą św. a w piątek od godz. 17.00.
 5. W piątek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00.
 6. W sobotę 6 lipca Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odwiedzi naszą parafię na swoim pielgrzymim szlaku. Pielgrzymi proszą o wodę w mniejszych butelkach i poczęstunek. Wodę prosimy składać w zakrystii bądź na plebanii. Od godz. 9.00 na plebanii będziemy przygotowywać posiłek dla pielgrzymów prosimy o pomoc (można przynieść zwłaszcza kiszone ogórki).
 7. Również w sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca nabożeństwo o godz. 17.30.
 8. Zostały wywieszone zapowiedzi przedślubne. Gdy ktoś znał jakieś przeszkody prosimy o zgłoszenie w Kancelarii
 9. We wtorek 2 lipca w Częstochowie na Jasnej Górze Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli. Wyjazd autokaru we wtorek z parkingu o godz. 4.00. Pielgrzymi odwiedzą również sanktuarium MB Gidelskiej. Koszt 65 zł. Zapisy w zakrystii.
 10. Ogłoszenie społeczne: 1) Dyrektor Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego zaprasza na drugi dzień Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych.
 11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny wakacyjny cykl "Cuda za miedzą" o słynących łaskami miejscach oraz Opowieść o niezwykłym życiu 100-letniego proboszcza z Rimini. Niedziela zaprasza do art. Znaki obecności stwórcy oraz Chrześcijanie wśród muzułmanów.
 12. Serdecznie dziękujemy rodzinom, z bloku nr 6 z ul. Sportowej, które w minionym tygodniu dbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Sportowa blok nr 8 i 10.
 13. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego i radości w Duchu Świętym.