1. W poniedziałek o godz. 17.45 nabożeństwo ku czci św. Stanisława B.M. Patrona naszej parafii.
 2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
 3. W sobotę 13 lipca wieczór fatimski o godz. 18.00. Mszy św. i nabożeństwu przewodniczyć będzie ks. Krystian Winiarski prefekt WSD w Rzeszowie. Zapraszamy.
 4. W tym tygodniu przypadają święta i wspomnienia: w poniedziałek św. Jana z Dukli, w czwartek święto św. Benedykta - Patrona Europy, w piątek św. Brunona Bonifacego z Kferfurtu, w sobotę św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
 5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż żeńskich.
 6. Dzisiejsza składka przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
 7. Ks Proboszcz wraz z wiernymi z parafii bł. ks. J. Popiełuszki składają serdeczne Bóg zapłać za złożoną ofiarę na budowę nowej świątyni. Złożono 7832 zł. Za wszystkich ofiarodawców jest odprawiana Msza św. każdego 19-go dnia miesiąca.
 8. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę w ramach 47 Pieszej Pielgrzymki Rzeszowskiej. Zapisy do Grupy św. Stanisława w księgarni "Saletina" przy Parafii MB Saletyńskie w Rzeszowie. Więcej informacji na temat pielgrzymki na stronie www.pielgrzymka.rzeszow.pl
 9. Zostały wywieszone zapowiedzi przedślubne. Gdy ktoś znał jakieś przeszkody prosimy o zgłoszenie w Kancelarii
 10. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny zaprasza do art. Jezu Ty się tym zajmij czyli jak rozumieć modlitwę ks. Dolindo oraz Czemu chrzcimy małe dzieci. Niedziela zaprasza do art. Westerplatte - reaktywacja oraz Szczęśliwa 7.
 11. Serdecznie dziękujemy rodzinom, z bloku nr 8 i 10 z ul. Sportowej, które w minionym tygodniu dbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Sportowa blok nr 12 i 14.
 12. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego i radości w Duchu Świętym.