1. W poniedziałek o godz. 17.45 nabożeństwo ku czci św. Stanisława B.M. Patrona naszej parafii.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
  3. W tym tygodniu przypadają święta i wspomnienia: w poniedziałek św. Bonawentury, we wtorek NMP z Góry Karmel, w sobotę bł. Czesława.
  4. W sobotę 20 lipca rocznica ingresu księdza biskupa Jana Wątroby do katedry rzeszowskiej. W tym dniu pamiętajmy o modlitwie w intencji Biskupa i diecezji.
  5. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę w ramach 47 Pieszej Pielgrzymki Rzeszowskiej. Zapisy do Grupy św. Stanisława w księgarni "Saletina" przy Parafii MB Saletyńskie w Rzeszowie. Więcej informacji na temat pielgrzymki na stronie www.pielgrzymka.rzeszow.pl
  6. Dziękujemy serdecznie panu Uryniakowi i panu Barć za dostarczone bułki i pomidory dla pielgrzymów a wiernym za wodę i ogórki.
  7. Krajowe Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza nauczycieli na "Warsztaty w drodze" czyli 13-dniową pielgrzymkę pieszą z Zielonej Góry na Jasną Górą. Rozpoczęcie 21 lipca. Zapisy na www.warsztatywdrodze.pl
  8. Dziękujemy wiernym za składane ofiary na tace. Bóg zapłać.
  9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać m.in. o tym Czy to możliwe, że Wszechmocny Pan działa przez kawałek płótna oraz Ewa Błaszczyk o wybudzaniu ze śpiączki. Niedziela zaprasza do art. Moje dziecko nie chce chodzić do kościoła oraz O fundacji "Leżę i pracuję".
  10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, z bloku nr 12 i 14 z ul. Sportowej, które licznie w minionym tygodniu dbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Techniczna od Niechobrza (Krystyny Kozłowskiej - Małgorzaty Sczepanik).
  11. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego i radości w Duchu Świętym.