1. Dziś gościmy o. Macieja ze Zgromadzenia Misjonarzy Kombonianów, który głosi homilię i wraz z siostrami kwestuje na rzecz misji przez nich prowadzonych.
 2. Również dziś po każdej Mszy obrzęd poświęcenia pojazdów mechanicznych i modlitwa w intencji kierowców. Jest też możliwość nabycia breloczków, zawieszek z modlitwą kierowców. Dołączamy do "Akcji św. Krzysztof - 1 grosz za 1 kilometr" pod patronatem MIVA Polska a zebrane ofiary ze sprzedaży breloczków i zawieszek przekazane będą osobno na Misje.
 3. W poniedziałek o godz. 17.45 nabożeństwo ku czci św. Stanisława B.M. Patrona parafii.
 4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
 5. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w tygodniu przed Mszą św., w piątek od godz. 17.00.
 6. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Pierwszych Sobót Miesiąca o godz. 17.30.
 7. W tym tygodniu przypadają wspomnienia: w poniedziałek św. Marty, w środę św. Ignacego z Loyoli, w czwartek św. Alfonsa Marii Liguoriego.
 8. W niedzielę 4 sierpnia, wyruszy 42 Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 6.30 przed kościołem farnym w Rzeszowie. Zachęcamy do duchowej łączności z pielgrzymami przez fale Radia VIA, które codziennie będzie relacjonować przebieg pielgrzymki.
 9. W Cmolasie od 1-6 sierpnia uroczystości odpustowe ku czci Pana Jezusa Przemienionego. Szczegóły na plakacie.
 10. Zostały wywieszone zapowiedzi przedślubne.
 11. Dziękujemy wiernym za składane ofiary na tace. Bóg zapłać.
 12. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać m.in. O bohaterskich siostrach oraz Katolik na urlopie. Niedziela zaprasza do art. 12 kroków, które mogą zmienić życie oraz z życia naszej diecezji.
 13. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu dbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Techniczna nr 25b-5 i ul. Słoneczna (Andrzej Kubis - Kazimiera Pitera).
 14. W tych dniach ks. Krzysztof obchodzi swoje imieniny, w jego intencji.
 15. W ostatnim czasie odeszli do Domu Pana śp.: Tadeusz Wolski, Adam Sanecki, Maria Lubecka, Władysław Organiściak, Irena Matusz, Stanisław Pączek w ich intencji.
 16. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego i radości w Duchu Świętym.