1. Dziś z okazji Gminnych obchodów 80 rocznicy wybuchu II Wojny światowej o godz. 12.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. O godz. 14.00 zabiją dzwony w całym kraju a 16.30 w MCK Galowy Koncert Orkiestry Kameralnej z Bydgoszczy. W sali wystawienniczej będzie też dostępna Wystawa Polskie Państwo Podziemne na Rzeszowszczyźnie.
 2. Przypominamy, że od dziś wraca porządek Mszy powakacyjny z Mszą św. w niedzielę o godz. 18.00.
 3. W poniedziałek o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy uczniów wszystkich szkół w Boguchwale wraz z rodzicami i nauczycielami.
 4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w tygodniu pół godziny przed Mszą a w piątek od godz. 17.00.
 6. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w sobotę od godz. 8.00.
 7. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Pierwszych Sobót Miesiąca o godz. 17.30.
 8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż żeńskich.
 9. Zapraszamy do włączenia się w ogólnopolską akcję modlitewną "Polska pod Krzyżem". Jest ona zaplanowana na 14 września w Święto Podwyższenia Krzyża. Centralne obchody odbędą się na lotnisku we Włocławku. Z parafii św. Michała Archanioła w Rzeszowie jest organizowany wyjazd o północy z 13/14 września. Cena wyjazdu 100 zł. z ubezpieczeniem, od osoby. Prowiant własny. Na miejscu będzie można kupić ciepłe posiłki i napoje. Należy wziąć ze sobą krzyż. Uczestniczymy w całym programie od godz. 9.00 w sobotę do 5 rano w niedzielę. Powrót w godzinach południowych. Przy zapisie wpłata całej kwoty. Rezerwacje można też dokonać pod tel. 503847472 (ks. Czesław Matuła). Nasza parafia również włącza się w te wydarzenia. Szczegóły podamy w przyszła niedzielę.
 10. Ogłoszenia społeczne:
  1) Dyrektor Gminnej Biblioteki zaprasza do ogólnopolskiej akcji czytania Sienkiewicza 7 września od godz. 14.00. W programie m.in. wspólne czytanie, warsztaty w wiosce indiańskiej, zabawa. Ponadto trwają zapisy na nowy semestr Uniwersytetu Aktywni Plus w Boguchwale.
 11. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać m.in. O 95 letniej kobiecie pielgrzymującej od 25 lat oraz O akcji ratunkowej pod Giewontem. Niedziela zaprasza do art. Jak przebaczyć "nieprzebaczalne" oraz Cierpienie to megafon Boga.
 12. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu licznie dbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Suszyckich 53-36 oraz ul. Polna w całości.
 13. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego i radości w Duchu Świętym.