1. W dniach od 8-12 września uroczystości ku czci MB Rzeszowskiej. Główne uroczystości w czwartek z Mszą św. pontyfikalną o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie.
  2. W poniedziałek o godz. 17.45 nabożeństwo ku czci św. Stanisława B.M.
  3. We wtorek o godz. 19.00 Msza św. z posługą modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie. Zapraszamy.
  4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
  5. W czwartek w parafiach miasta Rzeszowa uroczystość MB Rzeszowskiej. W pozostałych parafiach - wspomnienie obowiązkowe.
  6. Również w czwartek o godz. 19.00 powakacyjne spotkanie dla LSO: ministranci, lektorzy, animatorzy.
  7. W piątek 13 września zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Mszy św. o godz. 18.00 i procesji różańcowej przewodniczyć będzie ks. Dominik, nasz wikariusz.
  8. W sobotę 14 września święto Podwyższenia Krzyża. Organizujemy dekanalne spotkanie modlitewne "Polska Pod Krzyżem". Rozpocznie się ono o godz. 19.30 pod Krzyżem Jubileuszowym w Niechobrzu. Prosimy o zabranie ze sobą krzyża i świecy.
  9. Za tydzień Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Składka do puszek na Radio VIA.
  10. Od 12 -15 września w Dębowców uroczystości odpustowe ku czci MB z La Salette. Szczegóły na plakacie.
  11. Ogłoszenia społeczne:
    1) We wtorek o godz. 19.00 w budynku PODR odbędzie się spotkanie n.t. Programu wymiany źródeł ciepła i instalacji fotowoltaicznych w domach i ich dofinansowania
    2) W niedzielę 15 września MCK w Boguchwale zaprasza na Festiwal Smaki Jesieni; rozpoczęcie godz. 15.00
  12. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać m.in. Tam, gdzie pachnie Bogiem oraz Boże on nie wierzy - o perypetiach młodej rodziny i nawróceniu ojca. Niedziela zaprasza do art. Odkryć Krzyż oraz Nowe wyzwanie katechezy.
  13. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom, które w minionym tygodniu licznie dbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Suszyckich c.d. i ul. Kalinowa (od Marek Markiel - Fryderyk Angerman).
  14. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego i radości w Duchu Świętym.