1. W poniedziałek o godz. 17.45 nabożeństwo ku czci św. Stanisława B.M.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
  3. W czwartek na Msze św. o godz. 18.00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Po Mszy spotkanie organizacyjne.
  4. W sobotę 28 września o godz. 15.30 - start Oazy, przy wikarówce.
  5. W tygodniu przypadają wspomnienia: w poniedziałek św. o. Pio z Pietrelciny, w piątek św. Wincentego a Paulo, w sobotę św. Wacława.
  6. Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich naszej diecezji zaprasza na Rzeszowską Procesje Różańcową 6 października o godz. 15.00. Miejsce rozpoczęcia: Plac Śreniawitów.
  7. Ogłoszenia społeczne:
    1) Dziś o godz. 17.00 Fundacja Podaruj Miłość i MCK zapraszają na Koncert Charytatywny na pozyskanie środków na rehabilitację dla Dominika Iwańskiego z Nosówki, który rok temu uległ ciężkiemu wypadkowi (możliwość rozmowy z Dominikiem oraz liczne atrakcje).
    2) Gminna Bibliotek w Boguchwale zaprasza przedszkolaki w wieku od 3-6 lat do udział w projekcie "Mała książka - Wielki Człowiek" (książka w prezencie).
    3) PODR w dniach 5-6 października zaprasza na Jasienną Giełdę Ogrodniczą. 4) W poniedziałek 23 września spotkanie mieszkańców Osiedle Boguchwała - Gaj o godz. 18.00 w Hotelu Odeon.
  8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać m.in. Krew się burzy oraz Wywiad z Prezydentem RP. Niedziela zaprasza do art. Siłą sakramentu małżeństwa oraz Przemilczane skandale.
  9. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom które dbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Partyzantów c.d.(od Zdzisław Prokop - Wojciech Patro).
  10. Wraz z Radą Parafialną podjęliśmy decyzję aby taca z trzeciej niedzieli miesiąca była przeznaczona na inwestycje naszej parafii. Obecnie trwają prace konserwatorskie w zabytkowej świątyni; polichromia a wkrótce izolacja pionowa i konserwacja stolarki okiennej, na tą ostatnią pozycję potrzebujemy wsparcia finansowego. Oprócz tego Parafia nasza została zgłoszona do Projektu Termoizolacji dla nowego kościoła (odpowiednia dokumentacja wraz z audytem została przygotowana i wysłana do Narodowego Funduszu).
  11. Zostały wywieszone zapowiedzi przedślubne.
  12. W tym tygodniu odeszli do Domu Pana śp. Maciej Materna, Anna Rak i Władysława Czach (pogrzeb jutro). W ich intencji: wieczne odpoczywanie...
  13. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego i radości w Duchu Świętym.