1. W poniedziałek o godz. 17.45 nabożeństwo ku czci św. Stanisława B.M.
 2. We wtorek rozpoczynamy miesiąc nabożeństw różańcowych o godz. 17.30. Zachęcamy naszych wiernych do podjęcia tej modlitwy zarówno w świątyni jak i w gronie rodzinnym.
 3. W październiku rozpoczynamy również Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny.
 4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
 5. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi w tygodniu pół godziny przed Mszą a w piątek od godz. 17.00 i nabożeństwo do Serca Jezusa.
 6. W sobotę od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
 7. Również w sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca o godz. 17.30.
 8. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski połączony ze zbiórką do puszek dla stypendystów a na Mszy o godz. 7.00 zmiana tajemnic Róż męskich natomiast o godz. 12.00 dzieci wraz z rodzicami, które przygotowują się do I Komunii św. otrzymają poświęcone różańce.
 9. W tygodniu przypadają wspomnienia: we wtorek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę Aniołów Stróżów, w piątek św. Franciszka z Asyżu, w sobotę św. Faustyny Kowalskiej.
 10. Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich naszej diecezji zaprasza na Rzeszowską Procesje Różańcową 6 października o godz. 15.00. Miejsce rozpoczęcia: Plac Śreniawitów.
 11. Ogłoszenia społeczne: 1) PODR w dniach 5-6 (sobota, niedziela) października zaprasza na Jasienną Giełdę Ogrodniczą. Msza św. w int. ogrodników, hodowców, winiarzy, producentów w niedzielę o godz. 9.00.
 12. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać m.in. Misja misji oraz Miłość w czasach nieufności. Niedziela zaprasza do art. Pytania o Anioła Stróża oraz Śmiertelna pułapka - na temat uzależnień.
 13. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom które dbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Mickiewicza 7(Marcin Bojda - Mateusz Dudek).
 14. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego i radości w Duchu Świętym.