1. W poniedziałek wspomnienie NMP Różańcowej.
 2. We wtorek o godz. 19.00 Msza św. z posługą modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie.
 3. W środę rozpoczynamy Seminarium Życia w Duchu Świętym (Nowe życie w Jezusie). Pierwsze spotkanie w dolnym kościele o godz. 19.00. Kolejne we wtorki.
 4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
 5. W czwartek po wieczornej Mszy na plebani spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas. Zapraszamy także nowe osoby do chrześcijańskiego wolontariatu.
 6. Nabożeństwo różańcowe w każdy dzień o godz. 17.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w kościele a także w gronie rodzinnym.
 7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż żeńskich.
 8. W przyszłą niedzielę 13 października będziemy przeżywać XIX Dzień Papieski połączony ze zbiórką do puszek dla stypendystów. W tym też dniu imieniny ks. Bpa Edwarda. Pamiętajmy w modlitwie o Dostojnym Solenizancie.
 9. Przypominamy, że dziś Rzeszowska Procesja Różańcowa o godz. 15.00. Miejsce rozpoczęcia: Plac Śreniawitów.
 10. W tym miesiącu planujemy tradycyjnie zbiórkę na ogrzewanie. O szczegółach w przyszłą niedzielę.
 11. Ogłoszenie społeczne: PODR zaprasza na drugi dzień Jasiennej Giełdy Ogrodniczej wraz z imprezami jej towarzyszącymi.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać m.in. O tym jak postrzegał św. Faustynę ks. Sopoćko oraz Wspomnienie o śp. Janie Kobuszewskim. Niedziela zaprasza do art. Różaniec - mój "nomber one" oraz Utracone ale nie na zawsze.
 13. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom które zadbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Mickiewicza 5.
 14. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego i radości w Duchu Świętym.