1. Dziś przeżywamy XIX Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Również dziś z racji wieczoru fatimskiego różaniec po Mszy wieczornej.
  2. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
  3. We wtorek Seminarium Życia w Duchu Świętym (Nowe życie w Jezusie). Spotkanie w dolnym kościele o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
  5. W piątek na nabożeństwo różańcowe zapraszamy kandydatów do bierzmowania.
  6. W tygodniu przypadają święta i wspomnienia: we wtorek św. Teresy od Jezusa, w środę św. Jadwigi Śląskiej, w czwartek św. Ignacego Antiocheńskiego, w piątek święto św. Łukasza Apostoła.
  7. Przypominamy, że dziś promocja płyty Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie. Rozpoczęcie Mszą św. u OO Bernardynów o godz. 12.00, następnie różaniec i przejście do WDK na prezentacje płyty.
  8. Również dziś imieniny ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Dostojnego Solenizanta.
  9. W przyszła niedzielę będziemy gościli Jaromira Kwiatkowskiego autora książki pt. "Miał być i jest świętym" to niezwykła historia o bł. ks. Józefie Kowalskim pochodzącym z sąsiednich Siedlisk (będzie do nabycia książka).
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać m.in. Logika wiary oraz O tym jak złagodzić bul rodziców po stracie dziecka. Niedziela zaprasza do art. Kopalnia złota oraz Miałby dziś profil na Facebooku.
  11. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom które zadbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Grabowa i Suszyckich od nr 131 prawa strona od Lutoryża (Pawła Kocząb - Piotr Kluz).
  12. W tym tygodniu do Domu Ojca odeszła śp. Anna Ruszała mama o. Andrzeja Ruszały. Pogrzeb jutro o godz. 13.00. W jej int. Dobry Jezu a nasz Panie...
  13. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego i radości w Duchu Świętym.

W zakrystii są do odebrania rozpisane intencje pogrzebowe za zmarłych:

1. + Krystyna Wójcik

2. + Grażyna Chmiel