1. Przypominamy, że dzisiejsza niedziela jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym poświęconym chrześcijanom w Sudanie. Zbiórka do puszek na ten cel po każdej Mszy.
 2. W poniedziałek 11 listopada przeżywamy Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.00. Popołudniu o godz. 15.00 na  Rynku w Rzeszowie Fundacja Jednego Serca Jednego Ducha wraz z Janem Budziaszkiem zaprasza na Koncert pt. "Rzeszów Śpiewa Patriotycznie". Wstęp wolny.
 3. We wtorek o godz. 19.00 zapraszamy na Msze św. z posługą modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie.
 4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
 5. W listopadzie różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 17.30. Karteczki na wypominki na stoliku pod chórem.
 6. Diecezjalne duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na "TAIZE" Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu. Wyjazd w sobotę 28 grudnia powrót 1 stycznia 2020 r.. Jest to ekumeniczne spotkanie młodych połączone ze zwiedzaniem Wrocławia. Cena 240 zł. + koszty podróży. Zapisy i szczegóły na stronie zButa.rzeszow.pl
 7. 1 listopada na cmentarzu podczas kwesty na ratowanie historycznych nagrobków zebrano 3200 zł. Bóg zapłać kwestującym i ofiarodawcom.
 8. W tym tygodniu przypadają wspomnienia: w poniedziałek św. Marcina z Tours, we wtorek św. Jozafata Kuncewicza, w środę św. Benedykta, Jan, Mateusza, Izaaka i Krystyna.
 9. Ogłoszenia społeczne: W przyszłą niedzielę od godz. 16.00 w MCK organizowany jest maraton zumby - charytatywne wydarzenie z którego dochód przeznaczony jest na zakup pompy żywieniowej dla Martynki Homy (w programie loteria fantowa, zlot zabytkowych samochodów). Otwórzmy serca i portfele dla Martynki.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Polak - katolik; czy można tak mówić? oraz Co o. Leon Knabit sądzi o upadkach ludzi Kościoła? Niedziela zaprasza do art. Pierwszy cud nad Wisłą oraz Od specjalsów do Terytorialsów.
 11. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom które zadbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Suszyckich blok nr 15 cały
 12. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego.