1. Dziś III Światowy Dzień Ubogich oraz Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków.
 2. W poniedziałek wspomnienie bł. Karoliny Kózki patronki diecezji. W tym dniu po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego
 3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
 4. W przyszłą niedzielę - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela w roku liturgicznym i święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Msza św. w katedrze o godz. 12.00.
 5. W listopadzie różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 17.30. Karteczki na wypominki na stoliku pod chórem.
 6. Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza 24 listopada do Szpitala nr 2 w Rzeszowie, na Msze św. o godz. 10.30 w ramach niedzieli formacyjnej dla pracowników służby zdrowia.
 7. W tym tygodniu przypadają wspomnienia: w środę św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek Ofiarowanie NMP, w piątek św. Cecyli.
 8. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na prace konserwatorskie stolarki okienne w zabytkowym kościele.
 9. Ogłoszenia społeczne: Dziś od godz. 16.00 w MCK organizowany jest maraton zumby - charytatywne wydarzenie z którego dochód przeznaczony jest na zakup pompy żywieniowej dla Martynki Homy (w programie loteria fantowa, zlot zabytkowych samochodów). Otwórzmy serca i portfele dla Martynki.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Drugie życie o wychodzeniu z nieczystości i rozbrajaniu zła świadectwo młodego małżeństwa oraz Sekty nadal groźne. Niedziela zaprasza do art. Dar starości o religijności i jakości życia seniorów oraz Na dyżurze przed Bogiem.
 11. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom które zadbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Łąkowa nr 2 - 42.
 12. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego.