1. Dziś po Mszy wystawienie NS i litania do Najświętszego Serca Jezusa. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
  4. Katolickie Radio VIA świętuje w tym roku jubileusz 25-lecia istnienia. Z tej okazji będzie sprawowana dziękczynna Msza św. w czwartek 28 listopada o godz. 18.00 w kościele św. Rocha w Rzeszowie. Zachęcamy wiernych do słuchania naszej rozgłośni.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu i nowego roku liturgicznego przezywanego pod hasłem "Wielka tajemnica wiary". Zmiana tajemnic Róż męskich.
  6. W sobotę święto św. Apostoła Andrzeja.
  7. Dzisiejsza składka inwestycyjna na prace konserwatorskie stolarki okienne w zabytkowym kościele.
  8. Dziękujemy wiernym, którzy złożyli ofiarę na ogrzewanie kościoła (22.350 zł.). Niech dobry Bóg wam wynagrodzi.
  9. W sobotę 7 grudnia w dolnym kościele będzie możliwość wytłoczenia sobie oleju z rzepaku z upraw ekologicznych za dobrowolna ofiarę. W zakrystii prosimy zainteresowanych o zgłoszenie na listę o określonej godzinie aby uniknąć kolejki.
  10. Wywieszone zostały zapowiedzi przedślubne.
  11. Ogłoszenia społeczne: MCK w Boguchwale zaprasza w piątek 29 listopada o godz. 19.00 na Koncert Pieśni Patriotycznych w wykonaniu Zespołu Wokalnego Musicum Vocalis ze Zgłobnia.
  12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. O tym jak często łamane jest w Polsce prawo do wolności religijnej oraz Ekologia dla świętych i kalendarz na nowy rok. Niedziela zaprasza do art. Przepis na Kościół oraz Nie wystarczy tylko przyjść.
  13. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom które zadbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Łąkowa nr 46 - 92a.
  14. W tym tygodniu do Domu Ojca odszedł śp. Józef Pacześniak, w jego intencji.
  15. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego.