1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent, który ma podwójny charakter. Jest okresem przygotowania do Uroczystości Narodzenia Pańskiego, przez którą wspominamy pierwsze przyjście Syna Bożego do ludzi. Równocześnie jest okresem oczekiwania na powtórne przyjście Chrystusa na końcu czasów. Z obu tych względów Adwent jest okresem radosnego i pobożnego oczekiwania.
 2. W tygodniu zapraszamy codziennie na Msze św. roratnie o godz. 18.00 z homilią. Dzieci prosimy o przynoszenie lampionów.
 3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i adoracja NS.
 4. W czwartek po Mszy wieczornej odwiedzi nas św. Mikołaj. Rodziców, którzy pragną spotkania ich dziecka z Mikołajem prosimy o przyniesienie daru do zakrystii do czwartku przed Mszą.
 5. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. Spowiedź w tygodniu pół godziny przed Mszą św., piątek od godz. 17.00.
 7. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną a wieczorem o godz. 17.30 Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.
 8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W naszej parafii odpust. Posługę słowa i sumie przewodniczyć będzie o. Robert Kozłowski z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. Na sumie odpustowej dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają medalik NMP. Zmiana tajemnic Róż żeńskich.
 9. Przypominamy, że w sobotę 7 grudnia w dolnym kościele będzie możliwość wytłoczenia sobie oleju z rzepaku z upraw ekologicznych za dobrowolna ofiarę. W zakrystii prosimy zainteresowanych o zgłoszenie na listę o określonej godzinie aby uniknąć kolejki.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje m.in. art. Adwentowy cykl - Pan jest blisko oraz O śpiewającej zakonnicy. Niedziela zaprasza do art. To Bóg wymyślił Adwent oraz Świadectwo matki, której dziecko przed 10 lat Jezus wskrzesił.
 11. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom które zadbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Akacjowa nr 77 - 52.
 12. W tym tygodniu do Domu Ojca odeszły: śp. Genowefa Grzybowska, Teresa Wojcieszek i Zofia Janda w ich intencji;
 13. Gościom i Parafianom życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego.