1. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii poniedziałek 23 grudnia. Porządek spowiedzi: 9.00 - 12.00 z przerwą od 10.30 - 11.00. Popołudniu od godz. 16.00 - 20.00 z przerwą od 18.00 - 18.45. Eucharystia o godz. 18.00.
  2. We wtorek Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Msza św. tylko rano o godz. 6.30. Podczas wieczerzy wigilijnej towarzyszy nam odczytanie fragmentu Ewangelii o narodzinach Jezusa Chrystusa, modlitwa w intencji rodziny, złożenie życzeń połączone z łamaniem się opłatkiem oraz śpiew kolęd i pastorałek. Tradycyjnie zapraszamy o północy na Pasterkę. 
  3. W środę 25 grudnia Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00. Nie będzie Mszy wieczornej o godz. 18.00.
  4. W czwartek święto św. Szczepana - drugi dzień świąt. Składka przeznaczona jest na Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie. Porządek Mszy taki jak w Boże Narodzenie.
  5. W piątek święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00 z obrzędem poświęcenia wina. Jest to dzień imienin Księdza Biskupa Ordynariusza. Pamiętajmy w modlitwie o osobie i posłudze naszego Pasterza. Wszyscy, którzy chcą osobiście złożyć życzenia i pomodlić się za Solenizanta są zaproszeni w tym dniu do katedry rzeszowskiej na godz. 18.00.
  6. W dniu 28 grudnia organizowany jest w Rzeszowie "Marsz Młodzianków" połączony z modlitwą w intencji dzieci nienarodzonych. Początek Marszu o godz. 17.00 na Starym Cmentarzu (ul. Szopena).
  7. W zakrystii są do nabycia poświęcone opłatki. 
  8. Zachęcamy do świątecznej lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny piękną rodzinną modlitwą wigilijną i artykułem Jak to z narodzeniem Jezusa było. W Niedzieli ze zmienioną nową szatą znajdziemy m.in. kalendarz, płytę z kolędami "Golec Uorkiestra" oraz śpiewnik kolędowy . Oba periodyki są podwójnymi numerami na dwa tygodnie w cenie 10 zł.  
  9. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom które zadbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. Słowa wdzięczności za przygotowanie Szopki i świątecznego wystroju kierujemy do s. Brygidy i jej współpracowników. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie naszej świątyni; w poniedziałek po spowiedzi o godz. 20, Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym a w sobotę  rodziny z ul. Grunwaldzkiej (cała ulica) . 
  10. Na radosny czas świętowania niech Wam Bóg błogosławi.