1. We wtorek 31 grudnia zakończenie Roku Pańskiego 2019. Msza św. z nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym o godz. 15.00. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W środę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Pierwszy dzień Nowego Roku. Porządek Mszy taki jak w niedzielę.
  3. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00.
  4. W piątek 3 stycznia zapraszamy na Koncert Kolęd w wykonaniu Zespołu "KolędaNowa". Zespół tworzą muzycy na co dzień związani z legendarnym Dus Maeus i Owcą. Występowali na scenie m.in. z Grzegorzem Turnauem, Kasią Nosowską. Grażyną Łobaszewską.  Koncert po Mszy wieczornej o godz. 18.30 w kościele. Wstęp wolny. W programie znane i lubiane kolędy i pastorałki w autorskiej aranżacji. Więcej informacji na stronie parafii.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Róż męskich. Na Mszy o godz. 10.30 będzie nam towarzyszyć Orkiestra Dęta. Natomiast o godz. 12.00 Zespół "Kompanija".
  6. Również w przyszłą niedzielę w WSD w Rzeszowie Spotkanie Przyjaciół WSD. Rozpoczęcie o godz. 10.00.
  7. W czwartek 2 stycznia rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Tak jak w minionych latach z racji wizyty nie zbieramy ofiar po domach. Wierni mogą złożyć ofiarę na tacę w kopertach. Ofiara w części jest przeznaczona na cele diecezji, parafii i w części dla duszpasterzy. Porządek kolędy podamy w Nowy Rok.
  8. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom które zadbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o tą posługę rodziny z ul. Lubomirskiego od Krystyny Różyckiej - Leszek Kiebała.
  9. Na radosny czas świętowania niech Wam Bóg błogosławi.