1. W poniedziałek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy tak jak w niedzielę. Na każdej Mszy poświęcenie kadzidła i kredy. Na Mszy o godz. 12.00 posługę muzyczną podejmie Chór "Deo Gloria". Po Mszy o godz. 13.00 wyruszy z kościoła w Boguchwale Orszak Trzech Króli przygotowany wraz z MCK w Boguchwale. Tegoroczny Orszak pod hasłem "Cuda, cuda ogłaszają" będzie wspominać historyczne wydarzenie, które zostało nazwane Cudem nad Wisłą. Po przejściu Orszaku do MCK wspólne kolędowanie, gorąca herbata i słodkości. Włączmy się w ten Orszak, który jest wyrazem chrześcijańskiej kultury i tradycji. Składka z tej Uroczystości na Misje.
  2. W Uroczystość Objawienia Pańskiego przypada rocznica konsekracji Ks. Bpa Kazimierza Górnego i Ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego. Zachęcamy do modlitwy w ich intencji. 
  3. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego. Koniec okresu Narodzenia Pańskiego (tradycyjnie śpiew kolęd do 2 lutego). Zmiana tajemnic Róż żeńskich.
  4. Od wtorku kontynuujemy wizytę duszpasterską. Plan wizyty duszpasterskiej.
  5. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje art. O Przesłaniu Prymasa Tysiąclecia do ponad przeciętności oraz Czy tylko katolicy będą zbawieni? Niedziela proponuje art. Człowiek wolny niczego się nie boi oraz dodatek w postaci modlitewnika pt."Modlitwy w każdym czasie".
  6. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom które zadbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o tą posługę rodziny z ul. Lubomirskiego od Jerzego Micał - Henryka Lib.
  7. Na radosny czas świętowania niech Wam Bóg błogosławi.