1. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły.
  2. W poniedziałek po Mszy wieczornej u sióstr spotkanie Rodziny Felicjańskiej.
  3. W tym tygodniu wypada trzeci piątek miesiąca - nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 17.45.
  4. W sobotę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego Patrona diecezji.
  6. Na czas ferii zimowych zawieszamy wizytę duszpasterską.
  7. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny proponuje art. Ideologia ekologizmu oraz Czy istnieje przeznaczenie? Niedziela proponuje art. Dlaczego chrzcimy dzieci a nie dorosłych? oraz Chrzestny czy sponsor?
  8. Serdecznie i pięknie dziękujemy rodzinom które zadbały o czystość kościoła i jego otoczenia. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy o tą posługę rodziny z ul. Cicha - cała    i część Jarowej (Stanisław Ruszała - Bogusław Broda).
  9. W tym tygodniu do Domu Ojca odeszli: Anna Pytel, Antoni Pawełek, Zofia Stawicka i Stanisław Duliński. Pomódlmy się w ich intencji.
  10. Na radosny czas świętowania niech Wam Bóg błogosławi.