1.    Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych porządek Mszy tak jak w niedzielę z wyjątkiem Mszy wieczornej, której nie będzie.

2.    Z wielką radością informujemy, że kleryk Mateusz Kowalski syn Tadeusza i Anny pochodzący z naszej parafii ma otrzymać święcenia diakonatu oraz kapłaństwa. Gdyby ktoś wiedział o jakiejkolwiek przeszkodzie sprzeciwiającej się udzieleniu mu tych święceń, jest zobowiązany w sumieniu poinformować o tym duszpasterza naszej parafii. Jednocześnie dziękujemy Bogu za wielki dar kapłaństwa i modlimy się gorąco w intencji naszego Rodaka.

3.    W sobotę po Mszy wieczornej zapraszamy na koncert z okazji kanonizacji Jan Pawła II pt. „ Słuchanie duszy” w wykonaniu Michała Szuby. Przed koncertem nastąpi rozdanie nagród dla uczestników konkursów plastycznego i literackiego, ogłoszonych z okazji kanonizacji Papieża Polaka.

4.    W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia będziemy wraz z całym Kościołem przeżywać kanonizację bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII. W związku z transmisją telewizyjną tego wydarzenia o godz. 10.00 przenosimy Msze w tym dniu z godz. 10.30 na godz. 15.00. Msza ta będzie miała też charakter dziękczynny za dar życia i posługi tych świętych papieży. Będzie też możliwość zabrania do domu „Iskry Miłosierdzia” z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego z Łagiewnik w tym celu prosimy wziąć na tą Msze świece.  Natomiast o godz. 10.00 w kościele dolnym będziemy mogli oglądnąć wspólnie na dużym ekranie transmisje z kanonizacji. Serdecznie zapraszamy.

5.    Bardzo dziękujemy parafianom, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o porządek w naszym kościele. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie świątyni rodziny z ul. Techniczna od nr 25-5 po Zapel oraz ul. Słoneczna druga połowa ulicy.

6.    Zachęcamy do świątecznej lektury prasy katolickiej.

7.    Wszystkim  Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli.