1.    Przypominamy, że dziś w związku z transmisją telewizyjną kanonizacji bł. Jan Pawła II i bł. Jana XXIII o godz. 10.00 przenosimy Msze z godz. 10.30 na godz. 15.00. Msza ta będzie miała też charakter dziękczynny za dar życia i posługi tych świętych papieży. Będzie też możliwość zabrania do domu „Iskry Miłosierdzia” z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego z Łagiewnik w tym celu prosimy wziąć na tą Msze świece.  Natomiast o godz. 10.00 w kościele dolnym będziemy mogli oglądnąć wspólnie na dużym ekranie transmisje z kanonizacji. Serdecznie zapraszamy do wspólnego oglądania.

2.    W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha BM. Po Mszy wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.

3.    We wtorek święto św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy.

4.    We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

5.    W środę po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.

6.    Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa majowe po Mszy św.

7.    W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17.00.

8.    W sobotę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Zapraszamy szczególnie na Msze o godz. 11.00 w intencji naszej Ojczyzny wraz z udziałem władz samorządowych i pocztów sztandarowych. Po Mszy złożenie kwiatów przy pomniku Grunwaldu. Prosimy o udekorowanie domów flagami narodowymi.

9.    Msze składkowe: wtorek o godz. 18.00 z Róży Józefy Puc i z Róży Krystyny Sierżęga, w sobotę o godz. 7.00 z Róży Marka Opalińskiego, o 9.00 z Róży Marii Domin, o godz. 11.00 z Róży Czesława Totoń.

10.    Bardzo dziękujemy parafianom, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o porządek w naszym kościele. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie świątyni rodziny z ul. Boczna Techniczna i Przemysłowa    (Antoni Deręgowski – Stanisław Borek).

11.    Zachęcamy do świątecznej lektury prasy katolickiej.

12.    Wszystkim  Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli.