1.    Dziś prosimy złożyć do koszy skarbonki z wielkopostnej jałomużny, która jest przeznaczona na Caritas Diecezjalny. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.

2.    We wtorek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba. W tym też dniu o godz. 16.30 próba przed I Komunią św. dzieci i rodziców.

3.    W  czwartek Uroczystość św. Stanisława, B. M. Patrona Polski - odpust parafialny. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 uroczysta suma odpustowa z procesją eucharystyczną. Uroczystościom przewodniczyć będzie i homilie wygłosi ks. Antoni Kocoł - dziekan i proboszcz z Czudca.  

4.    W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 dzieci z kl. II przystąpią do I Komunii św. Prosimy, aby nie zajmować miejsc z napisem "zarezerwowane", dla rodzin dzieci komunijnych. Na uroczystość zapraszamy Dyrekcję Szkoły, Nauczycieli i Wychowawców.
 
5.    W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania duchowe. W tym dniu WSD w Rzeszowie zaprasza chłopców - uczniów szkół średnich na spotkanie, mające na celu umocnienie wiary i rozeznanie powołania. Początek o godz. 10.00.

6.    Msze składkowe: poniedziałek godz. 18.00 z Róży Janiny Kotwica w czwartek godz. 7.00 z Róży Józefy Puc w sobotę godz. 18.00 z Róży Marii Opalińskiej niedziela godz. 7.00 z Róży Marii Gala.

7.    Radni oraz Przewodniczący Zarządu Osiedla Boguchwała zapraszają na spotkanie w środę o godz. 19.00 w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego.

8.    Zapraszamy na pielgrzymkę do Lichenia w dniach 24-25.05. Szczegóły na plakacie w gablotce.

9.    Planujemy w najbliższym czasie rozbiórkę, wyczyszczenie i zabranie starego materiału ze schodów wejściowych. Prosimy zainteresowanych parafian o zgłoszenie. Przypominamy również, że maty wyłożone przy wejściach do kościoła służą pozbywaniu się piasku i brudu z pod naszego obuwia. Korzystajmy z nich.

10.    Serdecznie dziękujemy parafianom, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o porządek w naszym kościele. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie świątyni rodziny z ul. Techniczna bloki 3a,b,c i blok 3 (Roman Biskup - Władysław Wolski).

11.    Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.  Gość Niedzielny proponuje art. Co to znaczy, że Biblia jest księgą natchnioną oraz o zabójczej mocy wróżb i horoskopów. Niedziela proponuje art. Niebo otwarte nad światem oraz Idę z wami łowić ryby Boże.

12.    Wszystkim  Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli niech Bóg wam błogosławi.