1.Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2.Nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy wieczornej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej. 

3.We wtorek wspomnienie NMP Fatimskiej. Rozpoczynamy w naszej parafii wieczory fatimskie. Składać się one będą z Mszy św. z homilią, następnie rozważeniem na sposób fatimski jednej części różańca a na zakończenie procesja eucharystyczna ze świecami. Temu pierwszemu wieczorowi przewodniczyć będzie ks. Marek Kotwa diecezjalny moderator Ruchu Światło Życie. Zapraszamy wszystkich, którym ta forma pobożności jest bliska. 

4.W środę spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy wieczornej.

5.W piątek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.

6.Również w piątek o godz. 9.00 w Urzędzie Marszałkowskim odbędzie się konferencja "Naprotechnologia w leczeniu niepłodności". Konferencja skierowana jest do pracowników służby zdrowia jak i do par małżeńskich. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia pod nr. 519 177 880 lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły na plakacie w gablotce. 

7.W dniach 16-18 maj w parafii św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie rekolekcje ewangelizacyjne poprowadzone przez ks. Josepha Vadekela. 

8.W sobotę o godz. 9.00 w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym, przy ul. Witolda 11a odbędzie się sympozjum pt. "Z papieżem Franciszkiem odnaleźć radość Ewangelii". 

9.W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 dzieci z kl. III obchodzić będą I rocznicę Komunii św.. Do spowiedzi zapraszamy dzieci w ciągu tygodnia. 

10.Msze składkowe: poniedziałek godz. 18.00 z Róży p. Janina Kotwica, w czwartek o godz. 18.00 z Róży p. Marii Domin.

11.Serdecznie dziękujemy parafianom, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o porządek w naszym kościele. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie świątyni rodziny z ul. Techniczna bloki 3a,b,c i blok 3 ( Roman Biskup - Władysław Wolski ).

12.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.  Gość Niedzielny proponuje art. o groźnej ustawie przemocowej, której przyjęcie przez polski parlament otworzy drogę do walki z tradycyjną rodziną oraz płyta DVD z filmem " Critiada". Niedziela proponuje art. Zostawić wszystko dla Boga oraz wywiad z prof. Krasnodębskim. 

13.Wszystkim  Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli niech Bóg wam błogosławi.