1.      W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje. Tradycyjnie urządzimy procesje wraz z nabożeństwem błagalnym o urodzaje i błogosławieństwo w pracy.

2.We wtorek o godz. 19.15 u OO. Bernardynów spotkanie dla mężczyzn pt. " Bóg w portfelu i na koncie". Tematem będzie kwestia finansów w życiu chrześcijańskiej rodziny.

3.To już ostatni tydzień nabożeństw majowych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej. 

4.W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. 

5.W sobotę święto Nawiedzenia NMP.  W tym dniu od godz. 8.00 proboszcz odwiedzi chorych z posługa sakramentalną. 

6.Również w sobotę o godz. 16.30 w Katedrze odbędą się święcenia diakonatu alumnów V roku WSD Rzeszów, wśród nich święcenia przyjmie nasz parafianin Mateusz Kowalski. Serdecznie zapraszamy i polecajmy go w naszych modlitwach.

7.W przyszłą niedzielę z okazji Święta Dziękczynienia Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale i Parafia w Boguchwale zapraszają na piknik rodzinny. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 12.00, po Mszy wypuszczenie baloników a następnie o godz. 15.00 powitanie, zabawy z animatorami, dmuchany plac zabaw za darmo, spektakl teatralny, nauka tańca i poczęstunek. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Szczegółowy program na plakacie w gablotce.

8.Dziś po każdej Mszy zapowiedziana zbiórka dla 10 letniego Kamila Rasia z Brzezin chorego na wodogłowie, tylny rozczep kręgosłupa i przepuklinę. Zebrane fundusze przeznaczone będą na operację zastawki w głowie.

9.Serdecznie dziękujemy parafianom, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o porządek w naszym kościele. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie świątyni rodziny z ul. Dra Tkaczowa lewa strona od Lutoryża nr. 1-57 (Ryszard Janda - Wiesław Domin).

10.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Źródła.

 

11.Wszystkim  Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli niech Bóg wam błogosławi.